Newsletter

Tworzymy autorski panel dla sprzedawców umożliwiający samodzielne dodawanie produktów i promocję za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dodaj swój adres mail do naszej listy mailingowej, poinformujemy mailowo o terminie uruchomienia usługi oraz warunkach współpracy.

Adres mail:
wyrażeniem zgody na przetwarzanie adresu email
Dodanie adresu email do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (adresu email) przez firmę Kreoart z siedzibą w Rzeszowie, w celu poinformowania o uruchomieniu panelu dla sprzedawców umożliwiającego samodzielne stworzenie kanału sprzedaży produktów za pośrednictwem strony internetowej polariss.pl. Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. W celu usunięcia adresu email z usługi „Newslettera”, należy przesłać zgłoszenie o treści „usuń” na adres email polariss@polariss.pl z adresu email, który dodali Państwo do „Newslettera”.

Innym sposobem dodania produktów do naszej strony jest założenie konta w systemie partnerskim WebePartners i dodanie produktów oraz zdjęć w panelu WebePartners

UTWÓRZ KONTO W WEBEPARTNERS